11 אתרי המסעדה הטובים ביותר: פרסי סוכנות LYFE

שתף 11
ציוץ
[ 19459007] סיכה 1
שתף
12 מניות

 

ישנם מאות, אולי אלפי מאמרים המדברים על אתרי המסעדות הטובים ביותר שקיימים שם – ואיך סוכנויות בהתאמה יכולות לעזור לך ליצור משהו יעיל לעסק המסעדנות שלך.

 

אך האם סוכנויות אלו ישימו דגש על חוויית משתמש ובידול כמו שהן צריכות? יש לקוות! מאמר זה יראה לכם את כל האלמנטים הנהדרים שיש לאתר המסעדה שלכם. ומה לחפש כשאתה מעצב אחד כזה.

 

ב- LYFE אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי. הדורש עיצוב אתרים ייחודי שלא רק מאיץ את חוויית המשתמש אלא מייצג גם את המותג שלך באמצעות עיצוב.

 

לקוחותינו מבקשים מאתנו לעתים קרובות דוגמאות לכמה מאתרי המסעדות הטובים ביותר שם. וזו הסיבה שהחלטנו להקדיש מאמר זה להצגתך בדיוק.

 

סרקנו את האינטרנט ומצאנו כמה דוגמאות נהדרות למדי למה שמרכיב אתר מסעדה נהדר. אך במקום לשתף סיכומים של אתרים אלה וכיצד ניתן לשכפל אותם, החלטנו לחלק פרסים עבור אתרי המסעדות הטובים ביותר. המשך לקרוא כדי לראות את הזוכים ואתריה המרהיבים שלהם!

 

ראשית, נסקור בקצרה את החשיבות של [1945908] של קיום אתר אינטרנט למסעדה שלך.

 

 

התנהגויות ומגמות של צרכנים השתנו באופן דרסטי בעשור האחרון. מה שהיה פעם רומן משפחתי או חוויה מפנקת בצורה של ללכת למסעדה לאכול, הפך לחוויה של עסקאות ונוחות עבור רבים. כזו בה הם מצפים להזמנה מקוונת ולהוצאת מקלות קלים.

 

כעת, ההחלטה לעשות עסקים עם מסעדה מסוימת תלויה לפעמים רק אם האתר מאפשר לך לבצע עסקאות בקלות או לא.

 

ישנו גם הגורם החיוני לשלב הגילוי של הצרכן בעת ​​חיפוש אחר מסעדה. שעבר מ”בואו ונבדוק את המסעדה החדשה שנפתחה בסמוך “ל”אני מתחשק לי היום לאיטלקית, בואו נחפש קודם כל אחד טוב באינטרנט.”

 

 

זו מציאות רבה בשוק של ימינו. והפכה את הצורך בכך שאתר המסעדות שלך, שכבר מתחרה בעסק שנפתח בסמוך, יתמודד כעת גם בשוק מקוון. מיתוג העסק שלך הפך לחשוב מאוד.

 

אנו רואים בתחרות מתמדת זו התפתחות בתעשיית המסעדות. ואנחנו נמצאים בשלב כרגע בו חשוב לאחד מאתרי המסעדות הטובים ביותר כדי להקדים.

 

אנחנו לא אומרים שזה צריך להיות מירוץ. אבל עם נעלי הריצה הטובות ביותר שלך לא יזיק.

 

וזו הסיבה שהחלטנו לא רק לכתוב על עיצובי המסעדות הטובים ביותר. אלא לכו לחגוג כיצד חלק מהעיצובים המובילים באתר המסעדה הם ייחודיים.

 

תנו לטקס הענקת הפרסים עבור אתרי המסעדות הטובים ביותר להתחיל!

 

פרס אתרי המסעדה הטובים ביותר עבור … Making Your Mouth Water (19459037)

 

ישנן עשרות דרכים בהן אתה יכול לעצב את אתר האינטרנט שלך. אבל רויאל פלייט נכנס עם מה שחשוב באמת, האוכל!

 

המפעל הזה בעיר ניו יורק הוא מסעדה משובחת באוכל משובח ששמה דגש נוסף על הגשת המנות הטריות בעיר. הם המשיכו צעד אחד קדימה בכך שהציפו את אתר האינטרנט שלהם בתמונות של רכיבים טעימים מכל זווית אפשרית.

 

באותו זמן ובאתרי אינטרנט רבים של מסעדות, מפנים את תשומת ליבם לעבר הצגת תמונות התוהרה והמושבים המרווחים, Royal Plate דבק קרוב להציע המותג שלהם – ושמח את הלקוחות עם אוכל טרי תמיד.

 

restaurant website award

 

אתר זה הוא דוגמא נהדרת לייצוג ערכי המותג שלך באמצעות אתר מקוון. גלול אחד דרך דף הבית שלהם ותזמין הזמנה! פרס, ראוי היטב.

 

פרס אתרי המסעדה הטובים ביותר עבור … חיזוי התנהגות משתמשים

 

יש לנו עוד ניו יורקר בקרבנו. אין אתרים רבים המציעים מעבר לטווח של פתרונות הטחנה לצרכנים במהלך אירועים וחגים חגיגיים. במהלך תקופה בה הצרכנים הולכים לנהור למסעדה כדי לחגוג את האירוע המיוחד.

 

ריסוטריה מלוטי בעיר ניו יורק משנה לעיתים קרובות את עיצוב דף הבית שלה. בעיקר כדי לשקף את מצב הרוח הנוכחי מדוע הצרכן עשוי לחפש. ניחשת נכון עם דף הבית הנוכחי שלה.

 

restaurant menu design

 

בנוסף הם מבינים את התנהגות הצרכן המשתנה ואת האופן בו הם עושים עסקים. אשר הוצג בצורה ראויה בכל דפי האתר שלהם. אחרי הכל, יש עכשיו יותר מסתם דרך אחת ללכת למסעדה.

 

call to action restaurant website

 

פרס אתרי המסעדה הטוב ביותר עבור … בר ספורט

 

לא היינו צריכים לחשוב קשה בשביל זה. כן, המנצח הוא כנפי הבר של באפלו.

 

יש בצפון אמריקה עשרות מסעדות בעלות זיכיון לאומי. לכולם יד על העליונה בכל מה שקשור להוצאת מודעות ולקיחת נתח של נראות מקוונת.

 

אבל בעיה אחת שכולן מתמודדות איתן היא לדבר ישירות עם הצרכן המקומי. חלק מהנושא הזה נגרם בגלל הקלות בה לקוח יכול למצוא את המיקום הקרוב ביותר שלך דרך פורטל יחיד ועדיין נותר מושך באופן מקומי בעיצוב שלך.

 

כנפי הבר של באפלו הופכים את הכל לקל להפליא. כשאתה מפרק את עיצוב האתר שלהם, זה מדגיש שני דברים.

 

כיצד האוהדים יכולים להיות מעורבים במשחק דרך (1) אוכל ו- (2) מיקומים. הם מבינים את חשיבות האווירה לאוהד שרוצה לצפות בקבוצת הספורט האהובה עליו. פרס אתרי המסעדות הטובים ביותר שלנו בקטגוריה זו הולך אליהם, בידיים מושלמות.

 

 

פרס אתרי המסעדה הטובים ביותר עבור … עיצוב תפריטים

 

המכולת של ג’פרי נמצאת ברשימת הפרסים הבאה שלנו לעיצוב התפריט הטוב ביותר מבין כמה מאתרי המסעדות הטובים ביותר שראינו.

 

קרוב ל 30% מהמבקרים באתר המסעדה שלך מעוניינים רק בתפריט שיש לך להציע. התפריט הפשוט מבוסס ג’פרי והניווט הקל הם גם מועדף האלגוריתם. התפריט מחולק בכרטיסיות ומציג את הפריטים השונים מבלי שתצטרך לעזוב את דף התפריט.

 

text based website menu

 

ניווט תפריטים קל זה משווה חוויה נהדרת עבור מי שמחפש ברשת את הארוחה הבאה שלו.

 

פרס אתרי המסעדה הטובה ביותר עבור … תוכן

 

לפעמים צרכן נמצא בשלב הגילוי ומחפש את חווית המסעדה הנכונה. כאן, העיצוב הופך להיות חשוב כמו תוכן אפקטיבי . מיי מיי סטריט קיטשן בבוסטון, מ.א. זכתה בזכות זו ויצרה אתר עם התוכן המתאים בדיוק לצרכנים שלהם.

 

הם מאמינים שככל שיש לך יותר תוכן באתר שלך, כך יש לך יותר הזדמנויות לעסוק ולעניין את הצרכן. מלבד הכללת מידע על המסעדה, קייטרינג ומשאית המזון שלהם, הם חולקים תוכן עקבי לגבי האופן בו הם עוזרים לקהילה המקומית.

 

website content award

 

וכן פוסטים בבלוגים על מתכונים ושיעורי בישול. אין פלא שזכו בפרס אתרי המסעדות הטובים ביותר שלנו עבור התוכן הנכון!

 

פרס אתרי המסעדה הטובה ביותר עבור … הזמנה מקוונת

 

אם הייתה מסעדה אחת שהבינה את המגמה הצרכנית המשתנה ממסעדות אוכל, ביצוע, למשלוח, עליה להיות דומינו. בשלב מוקדם הם זיהו את השינוי הזה בהתנהגות הצרכנים.

 

הם החלו לצמצם את מיקומם הגופני עם מקומות ישיבה לביצוע בלבד. ההנהלה אפילו ראתה את היתרונות של עלויות תפעול נמוכות יותר בדחיפות לביצוע לעומת שירות לקוח בחנויות שלהם. האתר שלהם גם עושה עבודה נהדרת כדי לעודד זאת. והוא מעוצב עם שתי אפשרויות הזמנה מקוונות בלבד: ביצוע או משלוח.

 

carry out website award

 

פעולות חדשניות ופרו-אקטיביות אלה, שבוודאי מעניקות להם פרס אתרי המסעדה הטובים ביותר בקטגוריית ההזמנות המקוונת.

 

פרס אתרי המסעדה הטובה ביותר עבור … תגמולים ונאמנות

 

תגמולים של לקוחות במסעדות זה בהחלט לא דבר חדש. מסעדות מייצרות תוכניות נאמנות לקוחות חדשניות כדי לעודד חסות לטווח הארוך. למעשה, תוכניות נאמנות הוכיחו תועלת למפעלים במסעדות בכך שהם מתגמלים את לקוחותיהם על עסקים חוזרים ומפנים את חבריהם.

 

מסעדות עם תוכנית נאמנות פעילה רשמו יותר משיעור חוזר של 35% מהלקוח הרגיל שלהם. הם ציינו כי לקוחות נאמנים אלה מוציאים 39% יותר בממוצע והם יקרים יותר פי 3 לשיווק.

 

עם נתונים סטטיסטיים כמו אלה, מי לא ירצה לקבל תוכנית נאמנות לקוחות נהדרת?

 

אולם מסעדות לרוב אינן מספקות פיתרון פשוט זה או מבליטות אותו באתרי האינטרנט שלהן. זה לא המקרה עם סטארבקס!

 

rewards program

 

הזוכה בפרס אתר המסעדה הטוב ביותר שלנו מתגאה בתוכנית תגמולים קלה לניווט וכיף. והצרכנים אוהבים את זה! הם אפילו מוסיפים תגמולים נוספים מדי שבוע ומשחקים נוספים על הסיכוי לזכות בעוד משקאות ואוכל.

 

פרס אתרי המסעדה הטובים ביותר עבור … ידידותית לנייד

 

העתיקים הם הימים שבהם הצרכנים יצטרכו ללמוד על מסעדה חדשה רק לאחר שעברו במקום או שקראו עליה בעיתון. ישנם מקורות מידע רבים העומדים לרשות הצרכנים המומחים בתחום הטכנולוגי של ימינו. מדיה חברתית, ביקורות משתמשים ב- Yelp וחיפוש בגוגל על ​​מנת למנות רק כמה. אנו קוראים לזה עתיק מכיוון שהוא הופך את החיפוש במחשב שולחני לוותיק עוד יותר.

 

mobile friendly best restaurant websites

 

לאיש אין זמן לשבת על מחשב נייד ולחפש את המסעדה האהובה עליהם. ביממה ובעידן זה של סיפוקים מיידיים, רוב (אם לא כולם) עסקאות המסעדה מסתיימות באמצעות מכשיר נייד.

 

     
  • הזמנה ניידת
  •  

  • ביצוע הזמנות
  •  

  • הזמנות קייטרינג
  •  

  • תשלום החשבון שלך
  •  

 

אנחנו אוהבים טכנולוגיה, לא ?

 

עסקים במסעדות משקיעים משאבים מאחורי שירותים כמו SEO , שיווק במדיה חברתית, [ 19459008] ו- דוא”ל כדי להגדיל את הנראות באינטרנט.

 

דמיין תרחיש בו משתמש גולש בטלפון שלו. הוא רואה תמונה של חברו אוכל פיצה פלפלוני שפורסמה באינסטגרם. יש לו חשק מיידי לפיצה. הוא פותח את Yelp ורואה את מקום הפיצה המדורג ביותר בסביבה. בלחיצה אחת הוא יכול כעת לעבור לאתר, לראות את התפריט והזמנה למשלוח. כל זה פשוט קרה עם כמה לחיצות על הסמארטפון שלו בלי שבכלל היה צריך לעזוב את הנוחות של הספה שלו.

 

תרחיש זה מראה עד כמה חשוב למסעדות אתר אינטרנט ידידותי לנייד המאפשר לצרכנים להשתמש בעסקה שלהם.

 

אתה מבין, רוב המשתמשים מעדיפים כעת לגלוש בסמארטפונים שלהם מאשר במחשב שולחני. למעשה, על סמך מחקר שנערך לאחרונה, חיפושים במכשירים ניידים היוו 48.7% מתעבורת האתרים ברחבי העולם ברבעון הראשון של 2019. לכן, ממש חובה לעסקים לא רק להיראות טוב במכשירים ניידים, אלא גם להבטיח שהם מתפקדים זהה כגרסת שולחן העבודה. Google, Yelp ו- Foursquare יסכימו לכך.

 

ואתר מסעדות אחד שאנחנו אוהבים בחלל הזה הוא SusieCakes שנמצא בקליפורניה ובטקסס.

 

פרס אתרי המסעדה הטוב ביותר עבור … הצגת ראיות וביקורות

 

מילולי פה וביקורות תורמים לכ- 82% מהחלטות הרכישה המקוונות. מי עדיף להבין את זה מאשר במסעדות? ככל שמדובר בפה ופה וביקורות מקוונות, כך תקציב הפרסום שלך תצטרך לבזבז על הסבת לקוח.

 

מסעדה אחת כזו שעושה עבודה טובה בהדגשת ביקורות והמלצות של צרכנים היא מארלו בסן פרנסיסקו. יש להם באנר מסתובב בדף הבית של האתר שלהם שמדבר על כל ההכרה והפרסים שאליהם נקשרה המסעדה. לא רק על ידי הצרכנים אלא גם על ידי העיתונות.

 

awards in website

 

כמה השראות בינלאומיות …

 

פרס אתרי המסעדה הטובה ביותר עבור … ניווט בדפים בודדים

 

מוכרח לתת קרדיט למקרה אשראי, אפילו באמצע העולם!

 

בר בלונדון המכונה Jack’s Bar משתמש בתכנית וורדפרס פשוטה הכוללת את כל המידע החשוב וההכרחי אודות הבר רק בעמוד אחד. אין זמן המתנה לטעינה, אין הסחות דעת.

 

ולגבי המחשבים שם בחוץ, באתר האינטרנט יש אפילו מצגת שקופיות אוטומטית של תמונות המציגות את האווירה במסעדה. מבלי שהמשתמש יצטרך ללחוץ על שום דבר.

 

single page navigation

 

החוויה כל כך פשוטה שהיינו צריכים להעניק להם את פרס אתרי המסעדה הטוב ביותר עבור פשטות וניווט בדף בודד.

 

פרס אתרי המסעדה הטובים ביותר עבור … עיצוב ידידותי לילדים

 

חסכנו את הטוב ביותר עבור האחרון. הבא מגיע אלינו מעיר ההשראה דובאי. בעיצוב אתרים מפוארים, בעלי מסעדות נוטים לרוב לשכוח מקהל היעד שלהם. לא במקרה של מדבר צ’יל. כפי שהשם מרמז, זהו בית קפה לקינוחים שמפנה לילדים לבוא ליהנות וליהנות מהקינוחים שלהם.

 

desert website award

 

אתר האינטרנט שלהם ידידותי לילדים במיוחד, מהגופנים המשמשים לאיורים המודגשים בדף. תכונות אלה מרוויחות את המקום ברשימת פרסי המסעדות הטובות ביותר שלנו.

 

סבב מחיאות כפיים

 

נסיים את זה עם פרס גדול לעסקים שהצליחו! ואלה שייקחו מהם השראה וינסו לשכפל אותה.

 

לקוחות מגיעים אלינו לעתים קרובות עם לעתים קרובות נשאלו שאלות על עיצוב אתרים . ואנחנו אומרים להם דבר אחד …

 

אם תשמור על חווית המשתמש במרכז עיצוב האתר שלך, גם אתה יכול לקבל את אחד מאתרי המסעדות הטובים ביותר לעסק שלך. ב- LYFE אנו גאים עצום בעבודתנו עבור לקוחות. אך אל תימנע מלשמוע צעקות לאחרים כשמגיע לו היטב. אנחנו אפילו לומדים מזה דבר או שניים.

 

והבלוג הזה היה רק ​​פעם אחת באותם פעמים שאנחנו מתיישבים ופשוט נותנים לקוראים שלנו לקבל השראה מכמה מהדוגמאות הטובות ביותר בענף בחלל המסעדה.

 

אם ראית לאחרונה אתרי מסעדה מעוררי השראה, שחרר אותם בתגובות. נשמח לבדוק אותם!

 

אם קיבלת השראה מאחד מהעיצובים הללו ורצית עיצוב אתר חדש או סתם תרצה להוסיף תכונות חדשות לזו שיש לך, פנה אלינו. אנו נבנה לך אתר שמקבל יותר הזמנות ויותר לקוחות מהר מכפי שאתה יכול לומר בון אפטיט!

 

3x הערך העסקי שלך [ 19459008]

צפה בסמינר השיווק הדיגיטלי בחינם ולמד:
1. להסיע תנועה מיידית לאתרך
2. כיצד לבנות מכונת שיווק
3. מה זה שיווק דיגיטלי ומדוע חשוב
4. פיתוח אסטרטגיות שיווק דיגיטלי
5. יישום אסטרטגיה


צפה עכשיו

 

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה